Bilmeniz gereken sürekli tıkanan tuvalet giderlerinde, belli bir süreç den sonra tıkanıklığı açma zamanı  daha da sıklaşmaktadır. Sorunun sebebi bulunmadan yapılan tıkanıklık açma çalışmaları, karşınıza sürekli  maliyet olarak çıkacaktır. Aslında  firmaların  görevi tıkanıklığı açmak olduğu gibi, tıkanıklığın neden tıkandığını bulup kamera ile görüntülemesi gerekir.

Bursa tıkalı gider açma  www.tikaligideracma.org       05367795775 tıkanan gider borusunu robotlu makina kullanmaktadır. Tıkanıklığı robot makine ile açtıktan sonra gider borusunun içerisine kamera ile girilip kontrolü sağlanır ve tıkanıklığın sebebi anlaşılır. Kamerada görülen sorunlar, müşteriye ekran yardımı ile izlettirilir tıkanma sebebi müşteriye anlatılır. Son teknoloji kamera ve robot  işlemleri sırasında hiç biryer kırıl madığı için maliyette fazla çıkmayacaktır. Kamera sayesinde nokta tespiti yaparak  sorun nerede olduğunu tespit ederiz.

Bursa ve çevre ilçelerde gider tamiri, gider açma , kamera görüntüleme, Robotlu  kırmadan gider açma, kamerayla , gider görüntüleme gider açma işleminde firmamız uzun yıllardır tecrübe sahibidir bizimle iletişime geçin kafanız rahat olsun. Musluk herhangi bir sıvı ya da gaz akışkanın akışını kontrol eden bir çeşit vanadır. Tesisat borularının bitiş noktasında ya da akışkanı muhafaza eden tankın, deponun çıkış noktasında ya da tesisat üzerinde herhangi bir bağlantı elemanı üzerinde bulunabilir. Banyoda Sıcak ve soğuk su ile duş bağlantısının bir arada bulunduğu musluk takımına batarya denir. Musluk tamiri nasıl yapılır, Musluklar birden fazla parçanın eklenmesiyle imal edilmiştir. Her parça ayrı üretilmiş ve montajı yapılarak birleştirilmiştir. www.tikaligideracma.org Bu parçaların her birinin yedek parçası bulunur. Piyasada alacağınız markasız muslukların parçalarını bulmak zordur. Muslukların contaları zamanla bozulur, dirençlerini kaybeder. 05367795775 hemen arayın. Musluğu onarmak için bir kurbağacık, orta boy bir tornavida ve yeni bir conta gerekir. Ana vanadan gelen suyu öncelikle kesmeliyiz. Musluğun suyunu kestikten sonra, volanın üstündeki plastik vida tapası çıkarın. Vidayı çıkarın ve serbest kalan volan yukarıya doğru çekilerek yerinden sökün. Bazen mil volana kireçten dolayı yapışabilir zor olabilir. Volan söküldükten sonra salmastra grubu kurbağacık ile sökülür. Yeni conta takılır. Musluk değişimi ve tamiri için Bursa da bizden profesyonel destek alabilirsiniz. Bursa Tıkalı Pimaş Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Alaturka WC Tıkanıklığı Açma, Banyo Tıkanıklığı Açma, Buski gider açma, Lavabo gider açmar, Robotlu kanal açma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir