Bademli tuvalet, banyo, mutfak gideri açma Tıkalı banyo gideri dendiğinde, aklımıza birçok seçenek gelir. Çünkü banyolarda, küvet giderleri yerde bulunan süzgeçler ve duş giderlerinin tümü bunun kapsam alanı içindedir. Bu durum suyu çekmeyen gider olarak banyolarda karşımıza çıkabilir. Bunun için elbette birbirinden farklı birçok nedenler ile  gider tıkanmaları vardır.

Banyo Giderleri Neden ve Nasıl Tıkanır?

  • Zamanla meydana gelen kireçlenme sonrası borunun çapının daralması halinde gideriniz tıkanır.
  • İnşaat halinde iken, lavabo giderinin içine kaçan inşaat atık ve kalıntılarının sebep olduğu tıkanıklık size sıkıntı yaratır. iletişim. 05367795775 ile irtibahata geçebilirsiniz.

Tabi bir de bunların üstüne eklenen saç, bez, şampuan ve sabun kalıntıları  tam da bir tıkanma sebebidir. Hemde banyoda süzgeç  tarzı bir kapak yoksa küvet tıkanıklığı neden olur.Tıkanan banyo giderinin diğer bir sebebi de tesisatın düzgün eğimle ve doğru döşenmemiş olmasıdır. Aslında en önemli sorun budur çünkü geri dönüşü ve tadilatı ve masrafı çoktur.  Bazen ciddi maliyet anlamına gelebiliyor.

BURSA BADEMLİ  GİDER AÇMA VE ALTYAPI HİZMETLERİ banyo gideri tıkanıklığı açma işlemini kolaylaştıran en son teknolojik kameralı cihazla tıkalı gideri robotlu makine ile açıyoruz. Tıkanıklığı kameralı makine ile görüntüleyip yerinde tespit yapılarak açıyoruz. Açtıktan sonra borunun içerisinde neden bu tıkanıklığın yaşandığını görmek için kamera ile görüntüleme ile müşteriye izletiyoruz. Bademli alt yapı hizmetleri yapılır. Kamerada görülen problemler, müşteriye ekranda izleyerek  gösterilir sıkıntının tekrar yaşanmaması için yapılacak işlemler sırasıyla anlatılır. Bu işlemler sırasında herhangi bir kırma dökme işlemi yapılmadığı için yüksek bir maliyet  ile karşılaşmazsınız. Kamera sayesinde nokta tespiti yaparak nerede tıkanıklık olduğunu anlarız. Bademli alt yapı işleri, bademli tuvalet gider açma, bademli mutfak gider açma, bademli banyo açma, bademli alt yapı gider açma, bademli kanalizasyon, bademli alt yapı işleri, bademli gider açma servisi 7/24 hizmetinizdedir. bizimle ne zaman isterseniz irtibata geçiniz.         05367795775  Bademli altyapı işleri yapılır. Son teknoloji cihazlarımız la hizmetinizdeyiz 7/24 bizi arayın altyapı işleri ile sıkınız varsa bizi arayın. Bademli gider açma bademli tuvalet, mutfak, banyo, kanalizasyon işleri ile ilgili bir ihtiyacınız varsa bizi arayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir