Bursa kiralık mini kepçe , bademli kiralık mini kepçe, bademli kiralık jcb bademli çevre düzenleme, bademli temel alma, bademli mıcır serme, bademli gider açma, bademli asfalt kesme bademli nakliyat, bademli hafriyat ile ilgili her türlü işlerinizi bize ulaşıp yaptıra bilirsiniz ulaşmak için: 0536 779 57 75 ‘ile ulaşa bilirsiniz.

Bademli mini kepçe kiralama, baemli hafriyat çalışması bademli kanalkazma bademli kiralık kepçe.05367795775

Bademli kazı işleri,drenaj kazısı, altyapı kazma,yalıtım kazı işleri,temel kazma ş-işleri kayalar hafriyat ,öm ka altyapı bademli mini kepçe kiralama

öm.ka. altyapı bademli bölgesinde iş yapmakta ,bademliye enyakın kepçe kiralama,mini kepçe,küçük kepçe bademli bölgesinde olup ,kanal kazma,temel açma,mıcır serme,bahçe toprağı serme,drenaj kazma,yalıtım uygulaması işleriniz tamamı yapılır.

Bir telefon kadar yakınız. küçük kepçe kiralama.05367795775 iletişime geçiniz.

Bursa Osmangazi bölgesi kiralık bobcat işleri

Yeni nesil makinelerimiz ve uzman kadromuz ile Bursa Osmangazi bölgesinde kiralık bobcat hizmeti vermekteyiz. Firmamızda her türlü iş makinesi mevcuttur.

Kiralık bobcat saatli veya götürü iş olarak çalışmaktadır. İsterseniz şantiye sahasında ücretsiz keşif yapabilir, iş durumuna göre uygun fiyat teklifi verilir.

Ayrıca saatli işleriniz için bulunduğunuz bölgeye en yakın Kiralık bobcat gönderilir ve hareket ettiği saaten itibaren saat tutulmaktadır.

Her türlü Osmangazi kiralık kepçe işleriniz yapılır. Saatli çalışan kiralık bobcat için sizden sadece saatlik ücreti talep edilir. Haricinde herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Genel olarak Bursa osmangazi kiralık bobcat yapılan işler şöyledir; Hafriyat, yıkım, kırım, zemin tesfiye, moloz yükleme. Verdiğimiz ek hizmetler arasında işe özel kiralık iş makinesi temin edilmektedir.

Uygun fiyat ve üstün hizmet garantisi ile osmangazi kiralık bobcat kiralamak

Kiralık Mini Kepçe

Kiralık Mini Kepçe

Çiftçi olarak tanımlanan iş makinaları temelde çalışma prensipleri ve yaptıkları işlemler aynıdır. Mini kepçe olarak tanımlanan iş makineleri ise daha dar alanlarda ve daha düşük tonajlı işlemlerin yapılmasında kullanılan kepçelerdir. Mini kepçeler üç Ana bölüme ayrılmaktadırlar. Kabin ve motor kısmı, çalışma bölümü ve alt düzenden meydana gelmektedirler. Kabin ve motor kısmında operatörün mini kepçe çalıştırabileceği kısım hidrolik sistemler ve kontrol sistemleri bulunmaktadır.

Alt kısımda ise mini kepçenin hareketini sağlayan kauçuk paletli veya lastik tekerli bölüm yer almaktadır. Çalışma bölümünde ise kepçe kol ve bom kısmıdır. Kiralık mini kepçe dar alanlarda çok fonksiyonlu olarak kullanılan bildiğinden dolayı çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Yerine getirdiği çalışma ve işlevleri göz önünde bulundurulduğunda ekonomik ve zaman olarak birçok kazanımları bulunmaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir