Kiralık iş makineleri: yeni model makinalarımızla siz lere hizmet vermekteyiz. isterseniz şantiyemize gelip keşif yapabilirsiniz. Her türlü kiralık kepçe işleri yapılır. İş durumuna göre uygun fiyat verilir. Saatli çalışan kiralık kepçe için sizden sadece saatlik ücreti talep edilir. Haricinde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Genel olarak Bursa kiralık kepçe yapılan işler şöyledir; Hafriyat, yıkım, kırım, zemin tesfiye, moloz yükleme. Verdiğimiz ek hizmetler arasında işe özel kiralık iş makinesi temin edilmektedir. Uygun fiyat ve üstün hizmet garantisi ile Bursa kiralık kepçe kiralamak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, Bursa Deri İhtisas, ursa Gürsu Organize Sanayi Bölgesi.  Sanayi Bölgesi, Bursa Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi, Kestel organize sanayi, bursa kayaapa organize sanayi.

iralık Kepçe, Hafriyat çekme Temel kazma, Kanal açma,  Kazı ve dolgu,  Toprak, hafriyat, İnşaat atığı, Forklift Kiralama  gerektiren yükleme ve indirme yapan,  beton kırımı ve çevre düzenleme gibi işlerde işinin ehli operatörlerimiz ile hizmetinizdeyiz.     

ursa’nın her yerine Kiralık JCB hizmeti! İstediğiniz özelliklere sahip ve istediğiniz sayıda her nerede olursanız olun size kiraladığınız ekipmanınızı ulaştırıyoruz. 7/24 hizmet kalitesiyle her türlü yardım destek ve taleplerinize cevap veriyoruz.

Kiralık Ekskavatör

Kiralık ekskavatör, inşaat, kazı, hafriyat, yol yapım ve daha bir çok alanda çalıştırılmak üzere kiralık ekskavatörlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Bursa’nın her yerine gönderim yapılmaktadır.          ursa kepçe kiralama mini, kepçe kiralamak istiyorum, mini kepçe kiralamak istiyorum. hER TÜRLÜ KAZI, KANAL, PEYZAJ, FORKLİFT ÇEVRE DÜZENLEMESİ VE KAYA KIRIM İŞLERİNİZ itina ile yapılır. Beko loder, kepçe, keçpe kiralama, ankarada kırım işleri, ankara kepçe kiralamak istiyorum. kepçe kiralama işi, kepçe kiralama fiyatları ankara, kepçe kiralama fiyatları, kepçe kiralama fiyatı, mini kepçe kiralama fiyatları ve fiyatı burada…

Her türlü beton kesme işleminde, beton üzerinden kesimi yapılacak alanın, kesimin ardından binanın yapı bütünlüğünü tehlikeye atmayacak alanlarda belirlenmesi ya da inşaat sonrasında kesim planlanıyor ise statik projelerde ve imalatta taşıyıcı elemanların buna uygun şekilde yerleştirilmesi gerekmektedir.

Yapıya ait taşıyıcı beton duvar yada döşemelerin bilinçsiz olarak kesilmesi yapı bütünlüğünü tehlikeye atacak ve yatırımlarınızın boşa gitmesine sebep olacaktır. Beton kesme işlemlerinde kesilecek alanın önceden mühendisler ya da teknik ekip tarafından belirlenmesi gerekmektedir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir