Bursa kiralık kepçe:0536 779 57 75 kepçe ile ilgili bütün işlerinizi bize sora bilir siniz. 

Yıkma-Kırım, Kazı, Bahçe Tertip Etme, Etraf Tertip Etme işleriniz için Kiralık Kepçe,   Kiralık 1cx Jcb, Kiralık Ekskavatör, Mini Yükleyici Taşıma-Nakliye işleriniz için Tır, Kamyon, On teker, Damperli Kamyon, Kamyonet vs gibi iş makinaları ile ister kiralama usulüyle isterseniz götürü usulü işlerinizi tehlikesiz meselesiz bir biçimde çözüme kavuşturuyoruz.  

Hafriyat ; İnşaat alanındaki kazı işlerine genel olarak verilen addır. Kazı işleminde çıkan malzemenin bir toplama alanına dökülmesi ,götürülmesi ve burada işleme alınması da bu tanımın içine girmektedir. Bu işlem insan gücüne dayalı olarak kazma ,kürek gibi el aletleri ile yapılabileceği gibi, iş makine parkuru olarakta ekskavatör, , Mini Kepçeler, ilede yapılabilmektedir. Hafriyat işi, her türlü kazı işlerinin sonunda taşınması gereken toprak, bina yıkımından kalan döküntüler, bahçe kazımdan çıkan toprak kum vs. her alana girdiği için şehir içinde de çevreye zarar vermeden titizlikle yapılması gereken bir iş gücüdür.

Yeni nesil makinelerimiz ve uzman kadromuz ile Bursa bölgesinde kiralık kepçe hizmeti vermekteyiz. Firmamızda her türlü iş makinesi mevcuttur. Kiralık kepçe saatli veya götürü iş olarak çalışmaktadır. İsterseniz şantiye sahasında ücretsiz keşif yapabilir, iş durumuna göre uygun fiyat teklifi verilir. Ayrıca saatli işleriniz için bulunduğunuz bölgeye en yakın Kiralık kepçe gönderilir ve hareket ettiği saten itibaren saat tutulmaktadır. Her türlü Bursa kiralık kepçe işleriniz yapılır. Saatli çalışan kiralık kepçe için sizden sadece saatlik ücreti talep edilir. Haricinde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Genel olarak Bursa kiralık kepçe yapılan işler şöyledir; Hafriyat, yıkım, kırım, zemin tesviye, moloz yükleme. Verdiğimiz ek hizmetler arasında işe özel kiralık iş makinesi temin edilmektedir. Uygun fiyat ve üstün hizmet garantisi ile Bursa kiralık kepçe kiralamak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.
  biz şuralarda hizmet vermekteyiz: Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım,  İnegöl, Gemlik kemal paşa, Mudanya, Gürsu, Karacabey, Orhangazi, Kestel, Yenişehir, İznik, Orhaneli, Keles, Büyük orhan, Harmancık ilçelerinin tümüne ve  ve Bursa’nın özlüce, Bademli, Görükle, Kükürtlü, Heykel, Altıparmak, Beş evler, Hasan ağa, Ata bulvarı  gibi hemen her bölgesinden 7/24 arayabilir ve cazip tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir