Bursa kiralık kepçe, bademli kiralık kepçe, has köy kiralık kepçe, mürsel köy kiralık kepçe, Niliüfer kiralık kepçe, ahmet köy kiralık kepçe, aksungur kiralık kepçe, küçük yenice kiralık kepçe, dede köy kiralık kepçe, balaban cık kiralık kepçe, Mudanya kiralık kepçe, Nilüfer köy kiralık kepçe, ve ayriyetten şu ilçelerde hizmet vermekteyiz Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım,  İnegöl, Gemlik, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Gürsu, Karacabey, Orhangazi, Kestel, Yenişehir, İznik, Orhaneli, Keles, Büyükorhan, Harmancık ilçelerinin tümüne ve  ve Bursa’nın özlüce, Bademli, Görükle,Kükürtlü, Heykel, Altıparmak, Beşevler, Hasanağa, Atabulvarı  gibi hemen her bölgesinden 7/24 arayabilir ve cazip tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.   

                                                                  Makine şantiyemizde kauçuk paletli 2,5 ton sıfır kuyruk olan makinemiz 100 cm ve sonrası tüm genişlikteki yerlerden geçme imkanı ile kanal kazımı, drenaj, yıkım, kırım, bağ, bahçe, dükkan, apartman içlerinde rahatlıkla çalışma yapmaktadır. ve kayar bom ludur. 4,5 metreye kadar bom uzatabilen ve 1 Ton 200 kg yük kaldırabilen bir makinadır. İstediğiniz tür kamyona rahatlıkla yükleme yapabilen, rahat bir şekilde çalışma imkanı sağlayan iş makinelerimiz saatlik, günlük, haftalık, aylık olmak üzere kiraya verilir. Tecrübeli operatörleri mevcuttur. Genel Amacımız işleri kolaylaştırıp hizmet etmektir.       

Yeni nesil makinelerimiz ve uzman kadromuz ile Bursa bölgesinde kiralık kepçe hizmeti vermekteyiz. Firmamızda her türlü iş makinesi mevcuttur. Kiralık kepçe saatli veya götürü iş olarak çalışmaktadır. İsterseniz şantiye sahasında ücretsiz keşif yapabilir, iş durumuna göre uygun fiyat teklifi verilir. Ayrıca saatli işleriniz için bulunduğunuz bölgeye en yakın Kiralık kepçe gönderilir ve hareket ettiği saaten itibaren saat tutulmaktadır. Her türlü Bursa kiralık kepçe işleriniz yapılır. Saatli çalışan kiralık kepçe için sizden sadece saatlik ücreti talep edilir. Haricinde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Genel olarak Bursa kiralık kepçe yapılan işler şöyledir; Hafriyat, yıkım, kırım, zemin tesfiye, moloz yükleme. Verdiğimiz ek hizmetler arasında işe özel kiralık iş makinesi temin edilmektedir. Uygun fiyat ve üstün hizmet garantisi ile Bursa kiralık kepçe kiralamak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.  

 

                        

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir