Kimyasal bileşelerin reaksiyona girerek ve genleşerek kontrollü bir şekilde çatlatma kırma uygulamasıdır. Kimyasal patlatma ; % 30 oranında temiz su ile karıştırılan kimyasal toz; suya yavaş yavaş katılır ve kremsi bir kıvam oluncaya kadar karıştırılır. uygulnacak yüzeye açılmış olan deliklere tamamen doldurulur.su geçirmeyen bir sıva ile kapatılır. Deliklerdeki kimyasal, genleşme etkisi oluşturularak çatlaklar büyür. Çatlatma genişliği artar çatlatma etkisi tamamlanmış olur.

Bursa beton kırma: 

Beton kırma uygulamarı kırılacak betonun mevcut yapısına göre değişiklik göstermektedir.Beton kırma uygulamaları :İş makinaları ile kırım, Havalı kompresör ile kırım, Elektirikli pönematik kırıcılar ile kırıım, Kimyasal bileşenler ile kırım ( beton çatlatma = olarak yapilabilmektedir.

 

 

 

Türkiye genelinde bu hizmeti sürdüren firmamız beton kırma Türkiye ve beton kırım Türkiye olarak beton kırma uygulamasını sınıflandırmıştır.

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

 

 

 

Mini Kepçe Kiralama – Bursa ve çevre illerde bina yıkım bina içi yıkım asfalt kesim beton kesim günlük saatlik kepçe kiralama kanal kazıma hafriyat işleri her turlu inşaat işlerinde hizmet vermekteyiz.

Türkiye genelinde Mini Kepçe Kiralama   Mini Kepçe – Forklift lazım olduğunda her turlu inşaat işlerinde bize ulaşın ve çözümlerimizle rahat edin.

Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım,  İnegöl, Gemlik, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Gürsu, Karacabey, Orhangazi, Kestel, Yenişehir, İznik, Orhaneli, Keles-, Harmancık ilçelerinin tümüne ve  ve Bursa’nın  Bademli ,Kükürtlü, Heykel, Altıparmak,  gibi hemen her bölgesinden 7/24 arayabilir ve cazip tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Yıkma-Kırım, Kazı, Bahçe kazı işleri Kiralık Kepçe, Kiralık Ekskavatör, Mini Yükleyici, Havalı Kompresör, Hilti, Taşıma-Nakliye işleriniz için Tır, Kamyon, On teker, Damperli Kamyon, Kamyonet vs gibi iş makinaları ile ister kiralama usulüyle isterseniz götürü usulü işlerinizi tehlikesiz meselesiz bir biçimde çözüme kavuşturuyoruz.    Tecrübeli ekibimiz ve son model ekipmanlarımız ile yıkım ve harfiyat sektöründe kaliteli hizmet sunmaktayız. Bina, kolon, kiriş, duvar yıkımı ve sonrasındaki hafriyat işlemleriniz titizlikle yapılmaktadır. Uzman muhendislerimizin bulundugu ekip ve ekipmanlarımızla yıkım işlemlerimiz hatasız bir sekilde yapılmaktadır. Uygun fiyatlarımız ve titiz çalışmalarımız sonucu üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlanmaktadir. ankara ve kırıkkalede basta olmak uzere iç anadolu bolgesınde yıkım ve hafrıyat işlemleriniz 7/24 firmamız tarafından ozenle yapılmaktadır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir