Bursa nilüfer de altyapı firması 05367795775, hemen arayın. Bademli, Balat, Nilüfer köy, Organize sanayi, Nosab, Küçük sanayi, Mudanya, ilçeleri ve köyleri dahil olmak üzere ,altyapı, kanalizasyon, yalıtım, drenaj, bahçe düzenleme, beton kesme, beton kırma, kiralık kepçeler, ile 2008 den 2000 yılından beri gelen iş tecrübemiz ile siz değerli müşterlerimizin işlerini uzman ekip son teknoloji makina parkurumuzla birlikte a, dan z, ye ne işiniz olursa olsun anahtar teslim yapıyoruz.

İLETŞİM 0536 779 57 75 ARAYIN

ÖM-KA ALTYAPI:

KEŞİFLERİMİZ ÜCRETSİZDİR.

Öm-ka altyapı, olarak siz değerli müşterilerimize yenilenen çağın son teknolojik makina ve cihazlarımla hizmet veriyoruz.

Bademli, altyapı kanalizasyon gider açma beton kırma arazi temizleme kiralık mini kepçeler ile 7/24 hizmet veriyoruz

Hakkımızda

2005 yılında  Hafriyat Kazı firması adı altında iş hayatına  başlayan firmamız 2005 yılında  adımını atarak ÖM-KA adını alarak ticaret hayatına altyapı inşaatları konusunda uzmanlaşarak devam etmektedir. Firmamız

bu faaliyet konularında sıfır hata ile çalışmak bizim için vazgeçilmez esasımızdır. Firmamız bu altyapı işlerinde tecrübeli ekipler ile halkımızın 7/24 hizmetindedir. Firmamız altyapı konusunda Bursa’nın önde gelen firmalarından olmayı hak eder bir duruma gelmiştir. İşyerimiz,ve şantiyemiz  bademli asmalı caddesinde dir.

Firmamız Ekskavatör son zamanlarda artan inşaat sektöründe çok sayıda hizmet  Konut ve endüstriyel inşaatların artan hızı, yolun modernizasyonu, iletişimin döşenmesi, teknik çukurların inşası, mobil araçların tekerlekli ve paletli  üzerinde mini ekskavatörlerin kullanılmasına yol açtı.

Hafriyat alanındaki kazı işlerine genel olarak verilen addır. Kazı işleminde çıkan malzemenin bir toplama alanına dökülmesi, götürülmesi ve burada işleme alınması da bu tanımın içine girmektedir. Bu işlem insan gücüne dayalı olarak kazma ,kürek gibi el aletleri ile yapılabileceği gibi,

iş makine parkuru olarak ta ekskavatör, Mini Kepçeler, ile de yapılabilmektedir. Hafriyat işi, her türlü kazı işlerinin sonunda taşınması gereken toprak, bina yıkımından kalan döküntüler, bahçe kazımın dan çıkan toprak kum her alana girdiği için şehir içinde de çevreye zarar vermeden titizlikle yapılması gereken bir iş gücüdür.

ÖZELLİKLERİ

  • Diğer birçok işi yapabilen özel kap onarım makinesi
  • Standart olarak tesviye kesicisi ve toplama fırçası
  • Standart el aleti hatları ve çok çeşitli ekipman seçenekleri sayesinde çok yönlülük
  • JCB yükleyiciler için yüksek satış sonrası fiyatı
  • İşçilerin ve halkın güvenliğini sağlamak için tasarlandı
  • iletişim için 05367795775

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir