Görükle tıkalı gider açma 05367795775 hizmetinizdeyiz. Son sistem teknolojiyi kullanan firmamız her zaman size günün 7/24 hizmet vermekteyiz. Tıkanan Tuvalet Giderini Açma artık çok kolay. Tadilatsız Duvarı kırmadan tıkanıklık açma bizim işimiz.

Pis Su Gider Boru Kanalları Neden Tıkanır ?05367795775

 

Ev ve iş yerlerin de, Tuvalet, Mutfak, Lavabo pis sularını  taşıyan gider boruları zamanla içerisine giden yabancı cisim, yağlanma, yemek atıkları sebebi ile tıkanmaktadır. Bu tıkanıklık, tuvaletlerde, bez, çamaşır, ıslak mendil gibi cisimlerin boruya sıkışması ile, Mutfak Lavabo giderlerinde ise, yemek, yağ çay posası gibi atıkların borulara sıkışarak tıkanmaya sebep olmaktadır.

Mutfak lavabo borularında ki bir diğer tıkanma sebebi ise Bulaşık makinesi hortumu ve  Bulaşık makinesi hortumu aşırı uzunlukta pimaş borunun iç kısmına sokularak diğer gider bağlantı hatlarının önünü kapatmasına sebep olunmaktadır. Bu sebeple çamaşır yada bulaşık makinesi hortumu gereğinden fazla pimaş borunun içine itilmemelidir. Ayrıca gereğinden fazla pimaş içine sokulan bulaşık makinesi hortumları geriye çekme esnasında koparak lavabo borularının iç kısmında kalmakta ve ileri ki zamanlar da lavabo borularında tıkanmaya sebep olmaktadır.

GÖRÜKLE GİDER AÇMA SERVİSİ 05367795775

Mutfak Tıkanıklığında yaşadığımız ilginç bir deneyimi de sizinle paylaşmak isteriz. Mutfak lavabo tıkanıklığı genel olarak yağlanma ve yemek atıkları sebebi ile oluşmaktadır.  Bunların yanısıra yabancı cisimlerde kaça biliyor.

Pis Su Borusun da tıkanma sorunu eğer yakın bir nokta da ise kanal tuvalet açma kimyasalı ile müdehale edebilirsiniz. Ancak profesyonel bir yardım alarak tıkalı gider borularını Robot Makineler ile açtırarak daha etkili ve kesin çözüme ulaşabilirsiniz.GÖRÜKLE MUTFAK GİDERİ AÇMA.05367795775

Bursa Tıkalı Kanal Açma servisi, Robot makine ve aletler ile Tıkalı gider borularını profesyonel bir şekilde Kırmadan evinize zarar vermeden açıyoruz. Kanalizasyon Borusu tıkandı ise bizi arayarak hizmet alabilirsiniz.05367795775

 

Mutfak Lavabosu Tıkandı, Nasıl Açılır ?

 

Mutfak lavabosu evde en sık kullanılan yerdir. Ve kullanılan ortam gereği de sürekli atık malzeme ve yemek yağları lavaboya dökülmektedir. Lavaboya dökülen bu yağ ve yemek atıkları gider borusun da tıkanmaya sebep olmaktadır. Mutfak yemek ve yağ atıkları son derece yapışkan ve katılaşan maddelerdir. Özellikle tencere ve tavalardan dökülen yağ atıkları sıcak şekilde dökülmektedir. Sıcak olarak dökülen bu yağ pis su borusun da ilerleme esnasında soğuyarak katılaşmakta ve akışkanlığını kaybetmektedir. Bu sebeple de tıkanmaya yol açmaktadır.

Mesela balık kızartması yaptığınız bir tava yağı lavaboya döküp musluğu açtınız ve lavabodan akıp gittiğini düşündünüz. Ancak durum maalesef böyle değil. Dökmüş Olduğunuz yağ bir kaç metre su borusundan gittikten sonra soğumaya başlayarak akışkanlığını yitirir ve tesisat borularına yapışmaya başlar. İşte bu Mutfak tesisatının tıkanmasın da ki en  büyük etkendir.

 

Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açıcı

 

Bu gibi durumlar da eğer lavabo tesisatı tıkandı ise ve içerisi su dolu ise kesinlikle içine lavabo açıcı asitlerden dökmeyiniz. Bu çok önemli. Tıkalı bir mutfak lavabosuna döktüğünüz kimyasal tıkanma sebebi ile ileriye doğru gitmez ve sabit olarak borunun belli bir bölgesinde bekler. Kimyasal beklediği noktada reaksiyon gösterir ve ısınmaya başlar bu sebep le tesisatın içerisinde çok fazla bekleyen kimyasal plastik pimaş boruları ısı sebebi ile büzüşme ve bükülmesine sebep olur, demir borular da ise delinmeye sebep olur. Bu sebeple kimyasal ancak tıkanmak üzere olan ve azda olsa suyun süzülerek gittiği tıkalı giderleri açmak için kullanılır. Tamamen tıkanma sonrasın da artık lavabo açıcı kimyasal kesinlikle kullanılmaz.  Görükle tıkalı gider açma servisi 7/24 hizmetinizdedir. 05367795775

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir