• Tıkanıklığın oluşum yeri tuvaletler ise, gidere atılan erimeyen maddelerden kaynaklanır, örneğin ıslak mendiller, plastik şampuan kapakları,  havlu kağıtlar, kalitesiz tuvalet kağıtları gibi nesneler tuvaletleri tıkamaktadır.
  • Söz konusu tıkanıklığın yeri mutfak gideri yada banyo lavabo giderleriyse, yağlı yemek artıkları, çay çöpleri, sabun kalıntıları, kıl saç gibi atıklar, giderlerden geçmeyerek lavaboları tıkamaktadır.
  • Bunların dışında usta hataları da sık sık gider tıkanmalarının sebepleri olarak karşımıza çıkmaktadır, örneğin yanlış eğim verilmiş pimaş boruları, kalitesiz kullanılan tesisat malzemeleri, yanlış planlanmış gider boruları başlıca tıkanıklık sebepleridir.
  • Yağmur suyu giderleri de çamurlaşmış toz birikintilerinden, yaprak gibi çevresel faktörlerden tıkanan gider pimaş ları da tıkanabilmektedir.
  • İnşaat esnasında tuvalet giderlerine düşen çimento, moloz, beton, taş gibi maddelerin de giderleri tıkadığı görülmektedir.

  Pis Su Giderleri Kırmadan Açılabiliyor mu?

  biz makinemizle giderleri kırmadan ve sıkın tısız açıyoruz artık son teknoloji makinelerimiz ve telimiz borunun içinde güçlü bir kuvvetle döndüğü için ve ilaçlarımız sayesinde açıyoruz

  Önce Tıkanıklığın Sebebi Bulunmalı

  Düzenli kullandığınız lavabo ve tuvaletlerin giderleri zaman zaman tıkanıyorsa, tıkanıklık açma cihazları ile evinize gelen sıradan tesisatçılar, olası sorunun sebebini araştırıp tespit etmeden anlık çözüm üretmektedirler, Bir sorunun meydana gelmesi için çeşitli sebepleri olması gerekir, İşte bu noktada Bursa Tesisat devreye girmektedir. bizler  gibi ustalar bu giderleri usta bir şekilde açıyoruz. ustalar diğilde işi bilmeyenler gelirse gider açma işlemini yapamazlar.

  Biz Neler Yaparız ?

  Kullandığımız kameralı görüntüleme sistemleri sayesinde pis su gider borularının içini görüntüleyerek, tıkanıklığın sebebini tespit ederiz. Tespit edilen tıkanıklık sebebine göre, kullanılan tıkanıklık açma robota uygun tel seçerek giderinizi açarız yada teşkilatı yeniden düzenleriz

  Biz Varsak Sorun Yoktur!

  Tüm çalışmalarımız garantilidir, yapılan tüm işlemler kırma dökme olmadan yapılır, kullanılan tüm cihazlar son teknoloji ürünlerdir. Sorunu çözmek için uzman personellerimiz kısa sürede sizleri ziyaret ederek servis hizmeti sağlar. Sizin memnuniyetiniz bizim gurur kaynağımızdır. Pis su gider tıkanıklığı için bizleri arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz. artık gider sıkın tısı yok ama biz varsak gider yok gideriniz tıkanırsa 7/24 hizmetinizdeyiz 05367795775

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir