Klozet tıkanmasının yaratacağı kötü koku ve pis görüntünün etrafınızı sarmadan temizlenmesi ve giderlerinizin açılması gerekir. Özellikle yaz aylarının kavurucu sıcağında yükselen koku ve saçılan mikroplar, sağlıksız bir ortamda yaşamanıza neden olmaktadır.

Klozet tıkanması, klozetin içine atılan şişeler, saç ve kıl gibi kalıntılar yüzünden meydana gelir. En sık karşılaşılan nedeni ise içine atılan tuvalet kağıdıdır. Erimeyen bu kağıt parçalarının yanı sıra değiştirilmemiş ve yoğun kullanıma bağlı olarak yıpranmaya yüz tutmuş boruların içindeki kireç miktarı da tıkanıklıkların görülmesine etkendir.

Klozet tıkanmasıyla karşı karşıyasınız, sifonu çektiğiniz halde su geri geliyor.Hemen işin uzmanından profesyonel bir destek almalı, özel olarak getirilen kaliteli ve çağdaş cihazları kullanan firmaların size sağladığı kolaylıklardan yararlanmalısınız.Tıkanıklıkların yeri ve oluşma nedenlerini görüntüleyen uzmanlar, tıkanıkları kanal açma makinesiyle temizliyor ve klozetinizi sizlerin kullanımına tekrar açıyor.

Klozet tıkanması durumunda önemsemeyip ya da başka masraf çıkacağı düşüncesiyle ertelediğiniz tadilatlar başınızı derde sokabilir. Klozetinizi kullanamaz hale gelmeden iyi bir tesisatçı çağırın ve sorununuzu ekonomik bir şekilde halledin.

Klozet Tıkanması Açma Alanında Başlıca Yaptığımız Hizmetlerimiz Şunlardır.

 

 

 

Logar Açma Teknikleri. Herkes kendi bilgisi ile bir şeyler yapmaya çalışmaktadır. Ancak bilmedikleri bir durum vardır ki karışık kimyasallar sonucunda gün içerisinde meydana gelen tüm evsel katı atıkların birleştiği noktalarda tıkanmalar görülen bir alandır. Yoğun olarak kullandığımız  bir süre sonra kötü kokular yükselmeye,

Belirli periyotlarla kanalların ve kanalizasyonun temizlik ve bakımının yapılması gerekir. çukurları da içine girilip temizlenebilecek derinlikte yapılmalıdır.Teknolojik, modern cihazlar sayesinde temizliği kolayca ve hızlı bir biçimde gerçekleştiriliyor.Temizliği sağlayacak ekip özel görüntüleme cihazlarıyla tıkanıklığın yerini tespit ediyor.

temizliğinde Kırmadan Cihazla kaçağı tespit cihazı ve görüntüleme kameralarının yanı sıra pompa, vidanjör, kanal açma makineleri de kullanılmaktadır. açma işleminde zamanla katılaşmış olan yağ ve kir atıkları temizlenip tıkanıklığın yarattığı olumsuz koku ve görüntüler siliniyor. Kaliteli bir firmadan alınan destek sayesinde kullanım yoğunluğunun çok olduğu problem yaşamayacak duruma geliyorsunuz.

katı atıkların, inşaatlardan kalma moloz parçalarının ve kötü bireysel kullanımlar yüzünden tıkanan kanalların etkisiyle kullanılamaz hale gelir. Bu durumdan ekonomik yollarla kurtulmak için profesyonel bir ekibe başvurmanız şarttır.

Tuvalet, genel anlamda insanın dışkı ve idrarının atılmasını sağlayan kapalı yere veya odaya verilen ortak addır. hela, abdesthane, ayakyolu, kenef, yüznumara gibi isimler de verilmiştir. Modern tuvaletlerde insan ihtiyaçlarını gidermeye yarayacak ve atıkları kanalizasyon sistemine ulaştıracak temel sıhhi gereçler, , klozet ve  arasında en çok karşılaşılan neden çoğunlukla kullanıcı hatalarıdır. Tuvalet giderine atılan ya da düşürülen cisimler tıkanıklık oluşturmada çok etkilidir. Pis su boruları çok hassastır. Bu atılan ya da düşürülenler çoğunlukla naylon poşetler, çocuk bezleri, mendil,  peçete, gazete  gibi maddeler gelmektedir. Hatta tuvalet kağıtları bile su da çözülemez ise gideri tıkayabilir.  kimyasallar dökülerek açma gider  zarar verir, profesyonel yardım almadan diğer denediğiniz yöntemler ile giderler tıkanabilir, tuvaletiniz kırılabilir. Size bir de tadilat masrafları çıkartabilir. sizin için problem olmasın. Bursa gider açma firması olarak tuvalet giderlerini Kameralı görüntüleme sistemi ile çok basit bir şekilde yapıyoruz. Tıkanmaya neden olan cismi belirliyoruz. Hiçbir yeri kırmadan gideri açıyoruz. ile ilgili problemler için haftanın 7 günü bizleri arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir