Bursa Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvaletler insanların günlük yaşamlarında önemli bir yer tutuyor. Kahve, lokanta,  gibi herkesin toplu olarak bulunduğu ve hijyen gerektiren yerlerde tuvalet tıkanıklıkların dan meydana gelen koku herkesi rahatsız ettiği gibi ciddi müşteri kayıplarına neden oluyor.

konutlar gibi yerlerde meydana gelen tuvalet tıkanıkları ise çözüme kavuşturulmadığı sürece hem insan sağlığını tehdit ediyor hem de daha büyük sorunlarla karşılaşılmasına neden oluyor.

Tuvalet tıkanıklığı açma” bu yüzden büyük önem taşıyor. Bir çok insan tıkanıklığın zararlarını bildiği halde klasik yöntemle yapılan tıkalı tuvalet açma işlemlerinden dolayı sorunun olduğu yerin şantiye tuvalet tıkanıklığı açma görünümü almaması için uzman bir tesisatçıya baş vurmak yerine kulaktan dolma bilgilerle tuvalet tıkanıklığı açma işini yapmaya çalışıyor.

Böyle olunca da “tuvalet tıkanıklığını” gidermeye çalışırken daha büyük sorunlar yaratılıyor.

Bazıları da tuvaletten pis su gelmediği için oluşan tuvalet kokusunu ya da paspasın ıslanmasını “Kötünün iyisi” diye düşünerek kalıcı olarak sorunları çözmeye çalışmıyor.

Günümüzde sorun eski yöntemlerle değil teknolojinin en son tasarımı ‘atık su kanalı açma‘ robotları sayesinde kırmadan, dökmeden, yaşanılan alanı şantiye görünümüne çevirmeden ve ek maliyetler yaratmadan çözülüyor.

Tuvalet tıkanıklıkları hatalı montaj ve inşat sırasında pis su giderine kaçan molozlardan kaynaklanabileceği gibi tuvalet kağıtlarının bilinçsiz kullanımı, saçların lavabo, duş ya da küvet atık su gitmesi gibi sebeplerle de kaynaklanıyor.

 

 

 

 

 

 

Eski ve yıpranan tesisatlarda ise tuvalet tıkanıklıklarına daha çok rastlanıyor.

Tuvaletlerde duyulan pis koku, sifon çekildiğinde suyun geri gelmesi ya da benzeri sorunlar zaman kaybetmeden tıkalı tuvalet bulma işleminden faydalanmak için konusunda uzman tesisatçıları çağırmak gerekiyor.

Konusunda uzman eğitimli ve deneyimli da cihazla tıkalı tuvalet bulma hizmetini garantili bir şekilde yaparak ve tuvalet sızıntısı bulma işini kısa sürede yerine getirerek tuvaletlerde yaşanan sıkıntıyı bir daha tekrarlanmamak üzere gideriyor.

“Tuvalet”,”mutfak” ve “banyo” tıkanıklıklarında en kolay ve garantili çözüm, teknolojinin son tasarımı cihazları kullanan eğitimli ve konusunda uzman ekipler tarafından yapılan tespit ve onarımlar oluyor.

Tıkalı boru açma işlemlerini özel cihazlarıyla birlikte talep ettiğiniz gün ve saatte belirttiğiniz yere gelen ekipler gerçekleştiriyor.  getirilen modern aletler, tıkalı olan boruyu görüntüleyip sorunu ortaya çıkarıyor. Teknik donanıma sahip elemanlarını sizler için gönderen firmalar, tıkalı olan borularınızı aynı gün içerisinde açıp tekrar kullanmanızı sağlıyor.Tespiti gerçekleştirecek Avrupa’dan getirilen özel cihazlar, borunun tıkanma nedenini size gösteriyor.Tıkalı olan bölgenin belirlenmesiyle kırmadan temizlenme işlemine geçilmektedir.

Ev ya da iş yerinde zaman zaman boruların çok kullanılmasından dolayı, bireysel hatalardan ya da tesisatla alakalı bir döşeme sorunundan tıkanıklıklar yaşanabilir. Tıkalı boru açma işleminde de eskiyen su borularınız, sızdıran bölge belirlenir.Ana giderindeki ya da tıkalı olan borulardaki tıkanıklık kısa süre içinde özel kimyasal ve basınçlı suyla açılır.

Uygun fiyat seçenekleri sunan firmayla çalışarak elinizi hiç bulaştırmadan ve kendi başınıza yapacağınız yöntemler başka sorunlara yol açmadan, kaliteli bir hizmet alabilir, kolayca tıkalı olan borunuzu açtırabilirsiniz. tel 05367795775 iyi günler genel anlamda insanın dışkı ve idrarının atılmasını sağlayan kapalı yere veya odaya verilen ortak addır. , hela, abdesthane, ayakyolu, kenef, yüznumara gibi isimler de verilmiştir. Modern tuvaletlerde insan ihtiyaçlarını gidermeye yarayacak ve atıkları kanalizasyon sistemine ulaştıracak temel sıhhi gereçler,  klozet ve  arasında en çok karşılaşılan neden çoğunlukla kullanıcı hatalarıdır. Tuvalet giderine atılan ya da düşürülen cisimler tıkanıklık oluşturmada çok etkilidir. Pis su boruları çok hassastır. Bu atılan ya da düşürülenler çoğunlukla naylon poşetler, çocuk bezleri, mendil, peçete, gazete  gibi maddeler gelmektedir. Hatta tuvalet kağıtları bile su da çözülemez ise gideri tıkayabilir, kimyasallar dökülerek açma gider zarar verir, profesyonel yardım almadan diğer denediğiniz yöntemler ile giderler tıkanabilir, tuvaletiniz kırılabilir. Size bir de tadilat masrafları çıkartabilir.sizin için problem olmasın. Bursa gider açma firması olarak tuvalet giderlerini Kameralı görüntüleme sistemi ile çok basit bir şekilde yapıyoruz. Tıkanmaya neden olan cismi belirliyoruz. Hiçbir yeri kırmadan gideri açıyoruz.  ile ilgili problemler için haftanın 7 günü bizleri arayabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir