Bademlide kiralık kepçe, jcb, ekskavatör gibi iş makinalarını saatlik, günlük, haftalık olarak ihtiyaca uygun kepçelerimizi size tahsis ediyoruz. Bize Telefonlarımızdan ve İletişim sayfamızdan ulaşarak kepçe taleplerinde bulunabilirsiniz. Bizler elimizden geldiğinde Bursa ve Bademli Bölgesinde sizlere hizmet vermekteyiz. 10 yılı fazla süredir makine işleri ile uğraşan  Hafriyat olarak daha nice yıllar sizlere hizmet etmenin gururunu yaşayacaktır.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda iş makinelerimizi hizmetinize sunuyoruz. Ekskavatör, mini ekskavatör, kepçe, kamyon,  kiralama hizmetinden yararlanmak için bizi arayın.

öm ka alt yapı kepçe kiralama, hafriyat işleriniz için üstün hizmet garantisi ile çözüm sunuyoruz… İletişim için:05367795775 ile bize ulaşa           biliriz 

Ekskavatörler, toprak, kayalar, madencilik, dökme malzemelerin yüklenmesi ve boşaltılması için tasarlanmış inşaat ekipmanıdır. Diğer özel ekipman türlerinden temel farkı, işin sabit bir şasi üzerinde hareketli bir kova ile yapılmasıdır. Hareket halinde çalışabilen mekanizmalar vardır ancak çalışma gövdesi (kova) platformdan ayrı hareket etmelidir.

Ünitelerin kullanım alanı yeterince geniştir. İnşaat veya söküm, otoyol döşeme, taş ocaklarında kullanılırlar. Özel ekipmanın tasarımı,  bir çalışma gövdesi (kova veya diğer bir motor ve bir şasi.

Kepçeye ek olarak, modern ekskavatörler bomları, direkleri, çubukları, hidrolik kırıcıları, hidrolik makasları veya kova türlerini (kepçe, çok çeneli, yükleme, kazı, hidrolik üniteler vb.) Kullanabilir.

Kurulum bir sürücü tarafından çalıştırılır, ancak yeni ünitelerin bakımı ve kontrolü o kadar zordur ki, büyük üniteler için başka bir uzman da vardır – bir asistan sürücü. Görevleri arasında, küçük sorunların yönetimi ve ortadan kaldırılmasında destek çalışmaları bulunmaktadır.

Bursa Mini Kepçe Kiralama ; Bursa’ da Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım,  İnegöl, Gemlik, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Gürsu, Karacabey, Orhangazi, Kestel, Yenişehir, İznik, Orhaneli, Keles, Büyük Orhan, Harmancık ilçelerinin tümüne ve  ve Bursa’nın öz lüce, Bademli, Görükle, Kükürtlü, Heykel, Altıparmak, Beş evler, Hasan ağa, Ata bulvarı  gibi hemen her bölgesine Mini Ekskavatör ve Mini Yükleyiciler, Mini kepçe, Küçük kepçe, Küçük kato, Mini kato, kubota, iş makinası, jcb, kale makina, bobcat, Paletli Mini Ekskavatör, mini kato, mini kepçe Beton delme, beton kesme, beton kırma, bina yıkım, karot delik delme, hidrolik kesim, hidrolik beton kesme hizmeti vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir