Bursa kiralık iş makinaları

Bursa’nın her yerine Kiralık JCB hizmeti! İstediğiniz özelliklere sahip ve istediğiniz sayıda her nerede olursanız olun size kiraladığınız ekipmanınızı ulaştırıyoruz. 7/24 hizmet kalitesiyle her türlü yardım destek ve taleplerinize cevap veriyoruz.

Kiralık Ekskavatör

Kiralık ekskavatör, inşaat, kazı, hafriyat, yol yapım ve daha bir çok alanda çalıştırılmak üzere kiralık ekskavatörlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Bursa’nın her yerine gönderim yapılmaktadır.. Kiralık ekskavatörlerimiz paletli ve lastikli olup her türlü güç koşullarda kullanıma uygundur.                                                                                      Bursa da iş yaptığımız yerler ve hizmet sunduğumuz işler: bursa bademli kepçe, Bursa bademli mini kepçe, Bursa bademli iş makineleri, Bursa balat mini kepçe, Bursa kiralık iş makineleri.           

Büyük ekskavatörün giremeyeceği dar inşaat alanlarında, duvar yıkımı, beton kırımı ve kazımı, zemine uyguladığı düşük kuvvet sayesinde toprağa zarar vermeden her türlü bahçe düzenleme ve peyzaj işlerinde kullanılabilir. 2 ton tonaj alternatifleriyle ve hidrolik kırıcı seçeneğiyle güçlü takuchi mini ekskavatörler işinin ehli operatörleri ile hizmetinizde.

Bazen bir ekskavatör, paletlerin sağlayabileceğinden daha fazla manevra kabiliyeti ve çok yönlülük gerektirir. JCB’nin tekerlekli ekskavatör serisi size yardımcı olmak için burada. JCB tekerlekli ekskavatörler, yol hazırlığı ve onarımlarından hammadde depolarında malzeme işlemeye ve ağır hizmet araç kiralamaya kadar her şey için idealdir. JCB ekskavatörleri yüksek güvenilirliğe, üretkenliğe, dayanıklılığa ve tabii ki yolda bağımsız olarak hareket etme yeteneğine sahiptir.

JCB tekerlekli ekskavatör serisi, 30 km / saate kadar yol hızına ve çalışma yüzeyine daha az zarar vererek bazı paletli ekskavatörlere benzer bir performans seviyesine sahiptir.     

Kiralık Beton Kırıcıj. Beton kırma ve Bina yıkımı işlerinizde kiralayacağınız hiltilere göre, yüksek hava basıncı ve darbesiyle daha kuvetlidir. tek kırıcı tabancalı, çift tabancalı ve üçt tabancalı olarak kiraya verilir. Bursa’ da hertürlü beton kırım şap kırımı merdiven kırımı tabliye kırımı perde duvar kırma işleriniz yapılır. Bursa’  ın her semtine kiralama hizmetimiz vardır.Bu güçlü tekerlekli bekolu yükleyici, maksimum 5,46 m kazı derinliği ve bunu çok yönlü bir makine haline getiren yüksek kapasiteli kaldırma sunar. Turbo motor Ekstra kazma 4’ü 1 arada kova Tork kilidi Kaldırma kelepçesi Powershift SRS (yumuşak sürüş sistemi) Klima Hidrolik kırıcı mevcuttur

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir