Görükle gider açma servisi olarak gününün 7/24 her saati hizmet vermekteyiz.Görükle mutfak giderim tıkandı,görükle tuvalet gideri açma,görükle banyo gideri açma,kameralı gider açma,gider tıkanmasına artık son güvenilir bir firma olarak görüklenin her bölgesinde 7/24 hizmet veriyoruz size bir telefon kadar yakınız,arayın yada watsap üzerinden iletişim kura bilir uzman ekipten yardım alabilirsiniz.                                                                                                                                                              Görükle tıkalı,banyo,mutfak,tuvalet gideri açma.                                                                                                      05367795775. 7/24 hizmet vermekteyiz.                                                                                                           BURSA GİDER AÇMA SERVİSİ HİZMET VERİLEN BÖLGELER                        Bademli,mah,Geçit mah,Emek Minareli çavuş,Organize sanayi,Nosab,Özlüce,Ertuğrul kent,Altın şehir,Görükle,Göçmen konutları,Çalı,Demirci,Üç evler,Beş evler,Ata evler,Küçük sanayi,Işık tepe,Fethiye,Esen tepe,Hürriyet,Hamitler,Yunus eli,Bağlar başı,Nilüfer köy,Güzel yalı,Burgaz Kum yaka,Tirilye YILDIRIM,NİLÜFER,OSMANGAZİ,MUDANYA VE KÖYLER BURSA NIN Neresinde olursa olsun servisimiz vardır busa gider açma konusunda hemen bizimle iletişime geçin tıkalı olan gider lerinizi açalım

Tıkanıklık açma hususunun en başında borcu gelmekte  son sistem cihazlarla kırmadan dökmeden pimaş

açma ve kameralı cihaz ileyıkama yaparak sir. Daire içlerinde yada iş yerlerinde boru tıkanıklığı nedenleri başında kulanım hatası gelmektedir. boru içinde  kalan inşaat atıkları çimento ve bazı yabancı maddeler zamanla tıkanıklığa sebep olmaktadır. Tıkanan boruları açma işlemi profesyonel ekipler ve günümüzdeki teknoloji cihazları ile kırmadan çok kolay bir şekilde yapılmaktadırkameralı cihazla kontrol edilir ve yıkanarak temizlenir bilinçli kullanımlar hatlarında kolay kolay tıkanıklık meydana gelmez. istanbul tesisat olarak proonuca ulaşıyoruz son sistem ekipmanlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Tıkanan  boru nasıl açılır?

Konuta gelen ustaların tıkalı hatta müdahale etmesi için acık bir boru ağzından cihaza bağlı çelik teli içeri gönderi. Dönerek giden kıvrımlı yay tıkalı bölgeye ulaşana kadar çalışır tıkalı hattı açtıktan sonra kamera ile kontrol amaçlı görüntü alınır işlem sonlandırılır.

Tıkanıklık Açma – Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşanan konut ya da işyerlerinde tıkanma sonucu biriken yağlardan dolayı koku problemi yaşanmaktadır bunların bazı nedenleri saç kılları, katı sabunlar, yabancı maddelerdir. Lavabo giderlerindeki tıkanıklıkları açmanın günümüzdeki etkili yollarından birisi ise teknolojik cihazlardır. Eski sistem telle açma yöntemleri yeterince kalıcı olması ne yazık ki günümüzde artık mümkün değil.

Lavabolar Neden Tıkanır?

Firmamızi tesisat tuvalet tıkanıklığı açma işlemini günümüz teknolojisi son sitem robot cihazlarla tıkalı boruya gönderilen yaylı sisteme uygun aparat takılarak gönderilir. Robotta ki tel dönerek tıkalı bölgeye doğru gönderilir tıkanıklık açıldıktan sonra kameralı görüntüleme ve yıkama sistemi ile kontrol yapılarak pimaş yıkanır ve sorun çözülür.

Tıkanıklık açmada kameralı kesin çözüm. Her ne kadar tıkanan giderler robotla kırmadan özel tıkanıklık açma yöntemleri ile açılsa bile kullanım hatalarını en aza indirmek en doğrusu olacaktır. Gider boruları yapılırken su ve pisliğin gitmesi için borulara belli bir eğim verilmesi gereklidir. Bu eğimin yanlış ölçüde verilmesi giderlerin sürekli tıkanmasına sebep olur. Ayrıca gider borularının iç kısmı zamanla kireç ve yağ tutarak daralır. Gider borularında olan tıkanmaları kameralı makinelerle kırmadan açıyor ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Tesisat olarak günün her saat hizmetinizdeyiz 05367795775

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir