Yıldırım gider açma biz sizin giderlerinizi sıkıntısız açıyoruz. Giderler ev in en önemli şeyidir. giderin tıkanma sebebi mutfak veya tuvalet borusunun önüne yağ çay tosa kireç veya saç havlu bez ıslak mendil peçete kayalar gider açma hayırlı günler diler kayalar gider açma hayırlı cumalar diler Tıkalı tuvalet ile karşı karşıya gelmek ne kadar zor olduğunu hepimiz biliriz. Genellikle aniden yaşanan bu durum insanı çok çok telaşlanır Biz sizler için her türlü tuvalet, lavabo bütün tıkalı giderlerinizi evinizin hiç bir yerini kırmadan, delmeden, zarar vermeden makine ile açıyoruz.

klozet Tıkanıklığı

Kanal tıkanıklığı genellikle giderlere atılmış katı cisimlerin kanal içerisinde yer alması ile ulaşır. Bu nedenle de firmamız ilk önce kanalın içini açar ve içinde ne olup olmadığını anlar eğer gider açılmadıysa o gider için ücret almıyoruz kamera ile görüntüleyip içinde ne olduğuna bakıyoruz ve açıyoruz

Yıldırım gider açma  Tuvalet Tıkanıklığı Açma konusunda uzman işini bilen ekip ile çalışmak istermisiniz günün her saati hizmetinizdeyiz.
yıldırım Lavabo Tıkanıklığı Açma günümüzde sıklıkla karşılaştığımız problemlerden birisi haline gelen tıkanıklıklardan birisi haline gelen lavabo giderlerindeki yağlanma ve kireçlenmeden dolayı atık su giderinde tıkanıklık kaçınılmaz hale gelmektedir.
yıldırım Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma şehrin hemen hemen tamamını oluşturan ve bütün yerleşim yerlerindeki pis su giderlerinin tamamını karşılayan kanal hattına kanalizasyon denilmektedir. Dolayısıyla bu tarz yerler her geçen gün tıkanıklık ile an ve an karşı karşıya kalmakta olduğu için firmamız sizleri bu konuda da yalnız bırakmadı.
yıldırım Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma bu konu ile alakalı bir çoğumuzun illaki kulaktan dolma bilgiler ile öğrenilen ve hiç bir şekilde sonuç alınmayan lavabo açıcı taş asit, köstük  gibi kimyasal maddeler ile gösterdiğimiz çabalar artık sona erdi. Sadece mutfak giderlerine özel olarak üretilmiş kameralı robotlarımız ile görüntüleyip açıyoruz o hafta gider tıkanırsa ücret almıyoruz yeniden gelip teli salıyoruz veya o tesisatı yeniden döşüyoruz bizim servisimiz 7/24 hizmetinizdedir lavabo mutfak banyo giderleriniz tıkanırsa açıyoruz 7/4 hizmetinizdeyiz iletişim 05367795775

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir